Goeiemorgen iedereen,
het is alweer donderdag, de week vliegt weer voorbij. Ik heb dus voor jullie vandaag weer een kerstkaartje. Deze maakte ik voorbije weekend, een snel kaartje. Ik zocht mijn rijtje getallen dat ik ooit eens kocht op een beurs en toen groeide het idee. Nog even bedenken hoe alles een beetje in evenwicht kon gebracht worden, maakte ik het me iets minder makkelijk, door de bovenste en onderste rij horizontaal door te knippen. Maar op deze manier vond ik het wel mooier.
Uiteraard ben ik vandaag weer niet alleen. Het hele team van 52 weeks to christmas, heeft voor jullie heel veel inspiratie op het blog. Hopelijk heb jij de microbe ook te pakken en doe je deze week ook weer mee !
De challenge die vorige week gestart is, loopt ook nog tot eind van deze maand.
Link je kaartje op het blog van 52 weeks to christmas, zo kom je mee in de lijst en brengt een DT lid je vast een bezoekje.
Cijfers : My Favorite Things
Ik wens jullie langs deze weg nog een hele fijne dag toe en zie jullie heel graag zaterdag terug voor een verse kaart voor DT 'In 't Woefke'.
Tot dan !
Groetjes, Martina
x
Leuk deze kaart!
BeantwoordenVerwijderenGaaf kaartje!!
BeantwoordenVerwijderenwat een mooi kaartje met de embossing en de cijfers
BeantwoordenVerwijderengroetjes Ellen
Een heel toffe kaart met die cijfers! Leuk bedacht!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes, Eri
Ah....hier houd ik van!! Wat een tof idee!! Dank je voor de inspiratie...
BeantwoordenVerwijderenSuper leuk al die cijfers! Goed bedacht!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Trudy
Prachtig kaartje heb je gemaakt!
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Diny
Nou ja zeg wat een leuk idee!!
BeantwoordenVerwijderenMooi gedaan, als je het idee eenmaal hebt is de kaart meestal zo gemaakt.
Wat een gaaf kaartje.
BeantwoordenVerwijderenGroetjes Joke
Wat een leuk idee, die cijfers-embossing en dan het jaartal, Martina!
BeantwoordenVerwijderenTop kaart.
Groetjes
Jantine
Supermooi en zo stijlvol !
BeantwoordenVerwijderenGroetjes en fijn weekend. Laurette