Goeiemorgen iedereen,
vandaag begint bij ons de Kerstvakantie. Kerst staat te trappelen voor de deur. Daarom voor jullie kleine kaartjes met een papiertje uit de soldenbak van bij Inge, In 't Woefke. Dit leuke stippenpapier kan je voor zo veel doeleinden gebruiken, zo ook voor kerst. Ik gebruikte nog even het 'oude' labeltje met de knoopjes. Laat daar toch ook nog een klein sterretje bij zitten ? Helemaal goed ! Nog een stempelsetje erbij en zo werd deze combo geboren. Kijk, je hoeft echt niet altijd veel materiaal te hebben om toch prettig aan de slag te kunnen, dat bewijst de foto hieronder.
Papier : Uit de soldenbak bij Inge, In 't Woefke
Teksten : Marianne Design
Kleine boompjes, sterretjes, hartjes : Marianne Design
Label : Marianne Design
Touw : Eigen voorraad
Met dit projectje sluit ik voor DT 'In 't Woefke' het thema kerst af, op naar januari, waar er een nieuwe uitdaging geduldig staat te wachten.
Wil je graag deze kaartjes of andere creaties bekijken / betasten ? Dat kan, breng dan een bezoekje aan de winkel in Deurne.
Wacht niet te lang, want op = echt wel op voor dit materiaal !
Ik wens jullie nog een fijn weekend toe en fijne feestdagen, ik zie jullie heel graag maandag terug voor een verse, persoonlijke kaart,
tot dan !
Groetjes, Martina
x
